SkyRes Mieszkania to spory fragmnet naprawdę ekskluzywnej inwestycji określanej nazwą kompleks biurowo-mieszkaniowy SkyRes.

Piękna lokalizacja niemalże w samym sercu Rzeszowa jest wprost idealna dla ludzi ceniących sobie wielkomiejskie życie.

Innowacyjny wygląd mieszkań, doskonały standard wykończeń, garaże w podziemiach

sprostają wymaganiom nawet naprawdę wymagających osób. Wśród nieco ponad 300 mieszkań usytuowanych na 19 piętrach są tak małe mieszkanka dwupokojowe, jak i luksusowe apartamenty położone na ostatnich piętrach, z przepięknym widokiem na miasto.

Kompleks SkyRes zlokalizowany jest pomiędzy ul. Lubelską, a ulicą Warszawską, w ścisłym centrum Rzeszowa. Stąd w każde miejsce będzie można dotrzeć na piechotę – do najpopularniejszej galerii handlowej w Rzeszowie, kin, kompleksów o sportowym charakterze, klubów, lokali gastronomicznych. Niespełna kilka minut zajmie dojazd do drogi A4, a kilkanaście do Portu Lotniczego Rzeszów – Jasionka.

Lokale mieszkalne SkyRes to również dobra inwestycja. Budowane są bowiem tuż przy biurowcu SkyRes Warszawska, pierwszym takim obiekcie o dużej powierzchni klasy A w Rzeszowie. Własne siedziby posiadają tu innowacyjne firmy a także zagraniczne korporacje na przykład PwC, Deloitte. Planowany jest już następny biurowiec SkyRes Lubelska (mniej więcej. 17 tyś m2 ).

Kompleks SkyRes zapewnia prestiżowy adres oraz ostatnia możliwość zakupu mieszkanka w tak wartościowej lokalizacji.